BSM Sound Solutions

 

 

Mõttemaailm?

Põhiliselt oleme spetsialiseerunud autoaudio paigaldusele, kus aegade jooksul on välja kujunenud normid ja tavad. Kindlatele kvaliteedi normidele tuginedes, püüame pakkuda klientidele teenust, mis erineb nn."hallist massist".

Personaalne lähenemine, selgitades välja üksikasjalikult kliendi soovid ja eesmärgid.

Korralik projekti koostamine, pannes rõhku igale pisidetailile.

Hoolikalt valitud komponendid, tagamaks terviku kokkusobivuse ja harmoonia. Lähtudes vanasõnast "Kett on sama tugev, kui tugev on tema nõrgim lüli".

Kasutame iga pisidetaili juures antud lahendust silmas pidades parimaid materjale ja meisterlikku lähenemist, tagamaks parimat kvaliteeti.

Pannes kokku kõik eelnevad killukesed üheks tugevaks, hoolikalt teostatud tervikuks. Pakkudes sellega kliendile rõõmu ja naudingut pikkadeks aegadeks tellitud lahenduse näol. Olgu see kas või lihtne kõlarite paigaldus või detailideni ümberehitatud terviklik soundiauto.

Nagu iga kunstniku tööga, samuti meie omaga on raske tuua mingeid rangeid jooni ja piire. Tegemist on ikkagi loomingulise protsessiga, mis ei valmi hetkega ega ole range hinnakirja järgi mõõdetav. Sellepärast mingit otsest hinnakirja siit kodulehelt ei leia. Kõik hinnad ja pakkumised koostame personaalselt konkreetsele lahendusele.

 

Team BSM

 
     

CopyRight by BSM I bsm [ät bsm.ee] I +372 53 41 8181 I www.bsm.ee